Po třetinách: 3:2sn (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0)
Sestava: Walter - Vovesný, Albrecht, Karásek, Cakl, Singer, Hauf, Štrebl, Houška
Branky: 25.Karásek (Štrebl), 34. Houška (Singer) roz.náj. Singer
Počet diváků: 25

Osm  statečných bojovníků se v sobotu sešlo k ligovému utkání s Kovo Praha. Soupeř vstoupil do utkání velmi aktivně a snažil se svou početní výhodu co nejdříve využít, ale brankář Walter tomu nedal dopustit a tak první třetina skončila bez branek. Bohužel v 18.minutě se Kovo už prosadilo, když nahození Sokola od červené nešťastně propadlo až do branky. Pak přišli dvě rychlé přesilové hry a dorostenci Kovodemontu se ve 25.minutě radovali z vyrovnání, když Štrébl poslal míček před branku na Michala Karáska, jenž střelou nad vyrážečku vyrovnal na 1:1. Vstřelená branka samozřejmě mostecké mladíky posilnila, ale další zásah jsme ve deruhé třetině neviděli. Ve 33.minutě sudí signalizoval vyloučení. Během výhody se k míčku dostal Singer, který poslal přihrávku lépe postavenému Martinu Houškovi, jehož střela se zastavila až v síti 2:1. Ve 34.minutě bohužel přišla dlouhá prodleva při vylučování hostujícího hráče za nesportovní chování našim hráčům uškodilo a hned po buly přišlo vyrovnání. Pak si prodlevu udělali i páni rozhodčí kteří si během chvilky vymysleli dva fauly. Naštěstí na každé straně po jednom. Další branku jsme v utkání už neviděli a tak o vítězi rozhodovali samostatné nájezdy, ve kterých jsme viděli jen jednoho úspěšného střelce a to Jiřího Singera. Kovodemont si tak připsal dva body za výhru v samostatných nájezdech.