06.03.2016

hbc

Po třetinách: 9:2 (2:1, 3:1, 4:0)
Sestava: Pokuta - Půža, Drenčko, Pomahač, Pánov, Lipert, Krajíček, Kopýtko, Pánek, Manert, Šnajdr, Gremlica, Drož, Singer
Branky: 1. Drož (Půža, Krajíček), 5. Drož (Kopýtko), 17. Pánov (Kopýtko), 23. Krajíček (Půža), 30. Krajíček (Lipert), 32. Drož (Drenčko, Manert), 36. Drenčko (Drož, Půža), 39. Drenčko (Krajíček), 45. Lipert (Gremlica, Pomahač) - 15. Bauer (Kantner, Lukesle), 19. Bruštík (Kantner, Frič)
Počet střel: 28:16
Vyloučení: 9:5
Využití přesilovek: 2:1
Počet diváků: 40

Mostecká rezerva nastoupila v neděli proti dalšímu ligovému utkání, ve kterém hostila karlovarské CSKA . B-tým Kovodemontu čekalo na výhru od 16. řijna, kdy na domácí půdě porazili Rondo Teplice 2:1.

Mostečtí mladíci se na dnešní utkání dobře připravili, což bylo vidět už po 18. vteřinách, kdy se prosadil Drož, tentýž hráč se prosadil ve vlastním oslabení, když zachytil vyhrané buly varského hráče a sprintem přes celé hřiště pak překonal i brankáře. Hosté ještě do konce třetiny ještě snížili z přesilové hry.

Junioři se ale inkasované branky nezalekli a v 17.minutě na 3:1 zvyšoval Pánov. O minutu později se hosté radovali se snížení, když se střelecky prosadil Bruštík, to bylo ze strany hostů vše a domácí rozjeli střeleckou šou. Ve 23.minutě se prosadil na 4:2 Krajíjček, který se na konci druhé třetiny prosadil podruhé.

Ve 31.minutě dovršil hattrick Drož. Hosté samozřejmě v tu chvíli věděli že je po utkání a utkání už dohravali jen z povinnosti. Mostečtí samozřejmě byli hladový po gólech a další přišel ve 36.minutě po úspěsně střele v přesilovce Honzy Drenčka, jenž se prosadil i o dvě minuty později, kdy na světelné tabuli svítil stav 8:2. Na konečných 9:2 upravil deset vteřin před koncem z přesilovky Martin Lipert.

Bečko příští týden čekají Východní Čechy. V sobotu hrají v Poličce a o den později v Pardibicích.