05.03.2016

cest

Po třetinách: 4:0 (2:0, 0:0, 2:0
Sestava: Brém – Čížek, Koudelka, Plachý, Prokš, Faltín, Fiala – Plachý, Kypet, Bruštík – Černý, Krajíček, Novák, Richter, Drenčko, Šnajdr – Chytrý, Drož
Branky: 9. Černý (Kypet, Čížek), 15. Šnajdr (Chytrý), 34. Richter (Novák, Plachý), 45. Černý (Koudelka)
Počet střel: 33:20
Vyloučení: 2:6
Využití přesilovek: 1:0
Počet diváků: 30

Hokejbalisté HBC Kovodemontu čekalo v sobotu další představení na domácí půdě, když hostili v officiálně prvním jarním zápase  sedmý celek SK Hokejbal Letohrad.

Mosteckému celku se hned v úvodu utkání tlačil do šancí a první branka přišla po sporné situaci v 8.minutě, když jasnou branku Černého sudí nejprve neuznal, ale pak při nejbližším přerušení hry se hostům omluvil za svou chybu a Most tak vedl 1:0. Další branky se mostečtí diváci dočkali půl minuty před první sirénou, když se prosadil Šnajdr. Hned po buly měli domácí štěstí neboť Lux trefil břevno.

Na začátku druhého dějství se do šance dostal Krajíček, ale i jeho střela skončila na břevně. Ve 27.minutě se na Bréma hned dvakrát usmála matka štěstina, když Škabraha a Šprincl nastřelili konstrukci mostecké branky. Ve druhé patnáctiminutovce tak branka nepadla a šlo se do poslední třetiny utkání, do které domácí vstoupili velmi aktivně, Ve 32.minutě trefil další tyč Richter, jenž si spravil chuť o tři minuty později, když už zvyšoval na 3:0. Mostečtí hokejbalisté se dočkali ještě jedné branky, když Černý se půl minuty před koncem dostal k odraženému míčku, který uklidil do branky.