Sestava: Pokuta (Polanský) - Půča, Jakubův, Drenčko, Pomahač, Lipert, Manert, Pánek, Panov, Krajíček, Kopýtko, Šnajdr, Drož, Singer
Vyloučení: 4:5
Využití přesilovek: 0:0
Počet diváků: 30

V neděli odpoledne zahájila jarní část i mostecká rezerva, která hostila v boji o záchranu Mladou Boleslav.

Mostečtí mladíci vstoupili do utkání velmi aktivně a hned v úvodu se dostávali do šancí, především Ondřej Šnajdr byl v první třetině hodně vidět. Bouhužel v první patnáctiminutovce diváci neviděli ani jednu vážnější šanci a tak první třetina skončila 0:0.

I úvod druhé třetiny patři jednoznačně domácímu týmu, ale stále chyběla přesnost při střelbě. Ve 20.minutě se do samostatného úniku dostal Šnajdr, ale byl podražen a vše se schylovalo k trestnému střílení, ale před hostujícím brankářem se pak strhla tak Kovodemont hral jen přesilovou hru. Tu bohužel také nevyužil a ve 23.minutě přišla velká chyba domácích obránců a hostující Flek měl jednoduchou úlohu  0:1. Na domácí hráče samozřejmě padla deka a hosté měli blíž ke druhé brance, ale Marek Pokuta předvedl několik výborných zákroků a svůj tým podržel od pohromy. 10.vteřin před druhou sirénou měl na hokejce vyrovnání Pomahač, který z mezikruží vyslal na hostujícího brankáře tvrdou střelu, ten včas sklepl své betony a udržel tak těsné vedení svého týmu.

Samozřejmě oba celky vstoupily do poslední části se snahou vyrovnat či vstřelit druhou branku. Podle toho se také třetít třetina vyvíjela. Hrálo se nahoru dolů a podstatě bez šancí, která přišla až ve 43.minutě, kdy Pokutu zaměstnal střelou od modré Winter. Jenže čas utíkal nekompromisně rychle a hostující samozřejmě vyslal na poslední minutu tu nejsilnější formaci a bylo tak jasné, že velmi mladý mostecký tým si bude na první jarní body počkat minimálně do příštího týdne.