První domácí extraligové utkání v sezóně 2015/2016

05.09.2015

focení před zápasem

Po třetinách: 0:1, 1:1, 0:1
Sestava: Brém (Soukup), Čížek, Valenta, Plachý, Fiala, Abrahám, Kypet, Bruštík, Šnajdr, Černý, Novák, Prokš, Kopýtko, Richter, Manert - Balík (Lain), Adam, Drak, Plecitý, Ruda, Zahálka, Zápotočný, Zeman, Bernard, Brabenec, Franěk, Košely, Krištof, Mainzer, Strejček, Svoboda, Winter, Zeman
Branky: 16:51 Richter Václav (Prokš Matěj) EQ - Strejček Miroslav (Svoboda Martin) PP, 21:38 Bernard Tomáš (Strejček Miroslav) PP, Winter Tomáš (Košely Juraj) EQ
Počet střel: 12:19
Vyloučení: 7:3
Využití přesilovek: 0:2
Počet diváků: 35

První domácí extraligové utkání neskončilo pro náš tým výsledkove i herně zrovna nejlépe. Ale začneme pěkně od začátku. V naší sestavě chybělo několik opor plnící pracovní povinnosti. Opřít jsme se například nemohli o dvojici obránců Málek, Faltín nebo o útočníky Krajíčka a Jarkovského a také o dorosteneckou naději Drože.

Třetina začala poměrně nervózně z naší strany. Plno nepřesností dostalo hosty do hry a jen díky výtečným zákrokům brankáře Bréma byl stav stále 0:0. Tento stav trval jen do začátku deváté minuty, kdy hosté využili přesilovku a ujali se se vedení.

Druhá třetina přinesla po jedné brance na každé straně. Hostujícímu týmu se povedlo opět zužitkovat přesilovou hru.

Ve třetí třetine hosté přidali třetí branku a i přes závěrečný nápor domácích již nedošlo ke změně skóre.

Následují víkend má náš celek volno. Další zápas sehrajeme až 19.9. od 15:00 s HBC Hradec Králové 1988